Buhalteriai Vilniuje

Buhalteriai Vilniuje


UAB FINVEGA – tai patyrę, ilgametę patirtį sukaupę buhalteriai Vilniuje. Kompanija teikia konsultavimo finansiniais klausimais, buhalterinės apskaitos ir įmonių steigimo paslaugas. Čia dirbantys profesionalūs buhalteriai, savo srities specialistai padės sutvarkyti tiek asmeninius, tiek įmonių finansus. Tai išskirtinis dėmesys bei greita pagalba, kai jos labiausiai reikia!

Mūsų specialistai dirba nuo 2008 metų. Taigi nuo pat kompanijos įkūrimo datos jie nuolat susiduria su įvairiomis fizinių bei juridinių asmenų finansinėmis problemomis. Tinkamiausių sprendimų paieška kaupia išskirtinę patirtį, tobulina buhalterių įgūdžius, skatina augimą. Todėl šiandien jie yra pasiruošę padėti visais finansiniais klausimais.

Buhalteriai įmonėms: daugiau nebeteks bijoti bankroto

Jei įmonėje nėra buhalterio, daugeliu atvejų ji anksčiau ar vėliau bankrutuoja. Įmonių vadovai vengia sukurti buhalterio etatą ar samdyti buhalterinės apskaitos paslaugą teikiančią įmonę, nes tai kainuoja, o geriausio buhalterio paieška ilgai užtrunka arba tampa nebeaišku, ar tokio tipo įmonėje apskritai reikia. Svarbu suprasti, kad įmonės vadovo atsakomybė – vystyti sėkmingą verslą, o administracinius reikalus geriausiai sutvarkys profesionalūs buhalteriai Vilniuje.

Vienas pagrindinių darbų, kuriuos buhalteriai atlieka įmonėse yra buhalterinė apskaita. Tai visų įmonės finansų tvarkymas bei surašymas. Buhalterinė apskaita labai svarbi, nes joje matomos visos įmonės išlaidos ir pajamos, pinigų judėjimas, įmonės progresas arba regresas.

Vilniuje įsikūrusios kompanijos UAB FINVEGA buhalteriai siekia prisidėti prie samdančios įmonės progreso. Mums rūpi, kad pasirinkus mūsų paslaugas, darbas Jūsų įmonėje būtų gerokai sklandesnis bei lengvesnis, o mintys apie bankrotą būtų efektyviai pašalintos. Dėl įmonės bankroto nebeteks jaudintis, jei ataskaitos bus tvarkingos, visi įmonės reikalai bus tvarkomi preciziškai.

Mūsų buhalteriai Jūsų įmonei siūlo ne tik pilną buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugą, bet taip pat buhalterinius darbo užmokesčio skaičiavimus, vyriausiojo buhalterio paslaugą bei įmonės finansų analizę, kontrolės, rekomendacinių konsultacijų paslaugas.

Finansinės gyventojų problemos

UAB FINVEGA buhalteriai Vilniuje teikia buhalterines paslaugas ne tik įmonėms, bet ir gyventojams. Jie profesionaliai pasirūpins metinių gyventojų pajamų mokesčio ataskaitų parengimu bei jų teikimu Valstybinei mokesčių inspekcijai – laiku ir be jokių skaičiavimo klaidų.

Mūsų buhalteriai taip pat teikia individualios veiklos pagal patentą ar pažymą buhalterijos tvarkymo paslaugas. Tokios veiklos buhalterinės apskaitos tvarkymo būtinybė yra griežtai reglamentuojama įstatymais. Pamirškite pajamų ir išlaidų žurnalo pildymus, mokesčių skaičiavimus bei deklaracijas! Tuo pasirūpinsime mes – asmeniniai Jūsų buhalteriai.

Maža to, UAB FINVEGA specialistai konsultuoja įvairiais mokesčių, buhalterinės apskaitos klausimais. Mes padedame apskaičiuoti mokesčius, pildyti deklaraciją, parengti finansinę atskaitomybę. Laikydamiesi galiojančių teisės aktų, kurie reguliuoja buhalterinius procesus, mes patariame kaip pasinaudoti mokesčių lengvatomis, taip sumažinant mokesčių naštą, ploninančią pinigines ar banko sąskaitas.

UAB FINVEGA buhalteriai Vilniuje – tai kvalifikuotos paslaugos visoms finansinėms problemoms bei neaiškumams spręsti. Siūlome efektyvų, precizišką bendradarbiavimą asmeniškai Jums ar Jūsų įmonei. Patikėkite savo buhalteriją profesionalams ir Jums nebeteks sukti galvos dėl skaičių.

Su mūsų kompanijos buhalteriais galite susisiekti ne tik Vilniuje. Mes lauksime Jūsų klausimų finansų temomis internetu arba telefonu.

Mūsų partneriai

Kreipkitės į mus ir mes parodysime, jog mumis galite pasitikėti!

ir/arba

© 2009-2016 UAB FINVEGA, Visos teisės saugomos. Į viršų